سوال های متداول

از چه روش هایی میتونم قاب موبایل سفارش بدم؟

روش اول استفاده از طرح های آماده است که از طریق گالری طرح یا دسته های طرح قابل سفارش است . روش دوم استفاده از صفحه بارگزاری عکس است و روش سوم هم استفاده از ویرایشگر تصویر

 


 

طرح های آماده قابل سفارش برای چه مدل از گوشی هاست ؟

بعد از انتخاب طرح مورد نظرتون وارد صفحه انتخاب مدل گوشی می شوید و لیست گوشی های قابل سفارش رو مشاهده می کنید که بسته به نوع سه بعدی یا دو بعدی بودن قاب قیمت آن هم متفاوت است.

 


 

چرا قیمت قاب ها بین 24 هزار تومان و 28 هزار تومان متغیر است؟

به طور ما دو نوع قاب سه بعدی و دو بعدی داریم که در نوع سه بعدی تصویر قاب دور تا دور قاب چاپ می شود و در دو بعدی تصویر فقط پشت قاب چاپ خواهد شد و دو بعدی یا سه بعدی بودن قاب به مدل گوشی موبایل شما بستگی دارد.

 


 

آیا تصویر بارگزاری شده بدون هیچ تغییری چاپ خواهد شد؟

تصاویر بارگزاری شده توسط گرافیست های ما بازبینی ویرایش و در نهایت چاپ خواهد شد و در صورت نیاز قبل از چاپ با شما تماس گرفته خواهد شد.

 


چاپ قاب موبایل و ارسال آن چه مدت طول خواهد کشید؟

به طور کلی برای شهر مشهد از زمان سفارش قاب موبایل ارسال آن کمتر از یک روز کاری طول خواهد کشید و برای شهرهای دیگر بستگی به مسافت آن دارد.

 


 

آیا روش پرداخت هزینه سفارش فقط پرداخت اینترنتی است ؟

خیر. در هنگام تکمیل سفارش هم میتوانید به صورت اینترنتی و از طریق درگاه اینترنتی هزینه سفارش را پرداخت نمایید و هم میتوانید با انتخاب گزینه پرداخت بعد از تحویل به صورت نقدی هنگام تحویل سفارش را پرداخت کنید.

 


 

چگونه میتوانم به پرداخت اینترنتی اعتماد کنم؟

این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی و همچنین نماد ستاد ساماندهی می باشد که در پانویس سایت قابل مشاهده اند.